Hej,
Jestem Paula, mam 13 lat ( tak serio xD)
i za chwilę poleci na mnie fala hejtów -
Co?! Jak 13-latka może prowadzić bloga?! To będzie porażka!
Otóż mogę, chcę i spróbuje, aby to nie była porażka. To moja pierwsza notka na Moim blogu i mam nadzieję, że kilka osób tu zostanie na dłużej. Z czasem ten blog stanie się lepszy (mam taką nadzieję).
Pozdrawiam czytelników- Paula
Już nie mogę się doczekać ;)
OdpowiedzUsuńNie liczy się ile masz lat :) ważne jest że lubisz pisać :D poza tym ja sama zaczynałam w 4 klasie podstawówki więc wiesz :)
OdpowiedzUsuń